Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizKush është këngëtarja e famshme shqiptare që refuzoi 2 herë hyrjen në...

Kush është këngëtarja e famshme shqiptare që refuzoi 2 herë hyrjen në “Big Brother VIP”(Foto)

Shtëpia më e komentuar e momentit në vendin tonë, është ajo e Big Brother VIP. Në fillim të këtij spektakli, janë bërë pjesë 14 konkurentë të cilët janë në garë për cmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Kush është këngëtarja e famshme shqiptare që refuzoi 2

Ftesën për tu bërë pjesë e “Big Brother VIP” mësohet se e ka marrë dhe këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku Mihrije Braha. Sipas “Prive”, këngëtarja është ftuar 2 herë për tu bërë pjesë e shtëpisë më të famshme, por ajo ka refuzuar.

Kush është këngëtarja e famshme shqiptare që refuzoi 2

Mësohet se shkak i mos pranimit të ftesës janë pikërish angazhimet e shumta të këngëtares, ndërkohë që mund të themi se tashmë gara brenda shtëpisë ka filluar.

Kush është këngëtarja e famshme shqiptare që refuzoi 2

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments