Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizMbrëmë u pajtuan dhe i dhanë shanse njëri-tjetrit për ribashkim, por askujt...

Mbrëmë u pajtuan dhe i dhanë shanse njëri-tjetrit për ribashkim, por askujt nuk i kishte rënë ky detaj që tregon gjithçka mes Borës e Donaldit

Takimi i Borës dhe Donaldit brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” nisi me një përqafim të gjatë dhe me një trendafil të dhuruar nga Donaldi e në fund një puthje në buzë.

Mbrëmë u pajtuan dhe i dhanë shanse njëri-tjetrit përMbrëmë u pajtuan dhe i dhanë shanse njëri-tjetrit për

Mirëpo përpara se të ndodhte ky moment, Donaldi shpeshherë e ka shprehur gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme se vazhdon të ketë ndjenja për Borën.

Madje nuk e kishim vënë re, por ai gjatë gjithë kësaj kohe ka mbajtur në dorë llastikun e saj të flokëve, si për ta patur gjithmonë me vete.

Mbrëmë u pajtuan dhe i dhanë shanse njëri-tjetrit përMbrëmë u pajtuan dhe i dhanë shanse njëri-tjetrit për

Gjatë bisedave me banorët në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Donaldi është shprehur se nuk e ka mbyllur përfundimisht këtë histori me Borën dhe kur u pyet nëse e mendon të rikthehet me të, aktori tha: “S’e di. S’e di realisht… Ne sa u takuam, nisëm bashkëjetesën, 2 vite e gjysmë…“.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments