Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizNuk kanë të mbaruar surprizat për Edin, shikoni çfarë i jep Ada...

Nuk kanë të mbaruar surprizat për Edin, shikoni çfarë i jep Ada pas kërcimit romantik

Ada është kujdesur që rikthimi i Edit në program të bëhet në mënyrën më të mirë të mundshme.

Pas përballjes, ajo e ka surprizuar me një video ku shfaqet nëna e tij.

Pas kësaj, të dy kanë shijuar një kërcim romantik. Por nuk mbaroi e gjitha këtu.

Ada i kishte sjellë një bluze me kapuç me një thënie dedikuar asaj që kanë kaluar së fundmi me Edin.

Dhe së fundmi kishte një kurorë që e ndau në dy pjesë duke i dhënë njërën prej tyre.

Ada i bëri të qartë se pjesën tjetër do e marrë kur ta meritojë vërtetë titullin “princ” nga ajo.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments