Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizPak orë pasi ndodhi ajo që nuk pritej me Arditin, vjen njoftimi...

Pak orë pasi ndodhi ajo që nuk pritej me Arditin, vjen njoftimi urgjent, ja çfarë do ndodhë me Big Brother tani

Ndërsa një ditë më parë nuk pati të eleminuar sepse Arditi kishte një biletë kthimi, këtë të martë do të ketë hyrje të reja në “Big Brother VIP”!

“Po po, e lexuat mirë, të tjerë personazhe të njohur do të mund të ndjekim dhe vëzhgojmë pas spektaklit të së martës që vjen ku do të prezantohen prurjet e reja”, shkruan Top Albania Radio.

Banorët përvec Ilirit kanë shkuar të gjithë mbrëmë në televotim dhe shqiptarët do zgjedhin mes tyre kush është më i përqyeri.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments