Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizPas i tha Fifit që e shikonte si motër, vjen reagimi i...

Pas i tha Fifit që e shikonte si motër, vjen reagimi i papritur i motrës së Granitit të Big Brother(Foto)

Pas spektaklit të mbrëmshëm të “Big Brother Albania VIP”, raportet mes këngëtares Fifi dhe futbollistit, Granit Cana nuk janë siç kanë qenë më parë.

Dyshja i kanë shkëputur raportet dhe tani nuk flasin madje më njëri-tjetrin, pasi Graniti mbrëmë i tregoj Fifit se e sheh atë vetëm si një person të afërt dhe nuk mund të ketë diçka më shumë mes tyre.

Spektakli i mbrëmshëm ka qenë tema kryesore e mediave rozë ditën e sotme, pas takimit të Donaldit me Borën dhe prishjes së raporteve të Fifit me Granitin.

Lidhur me këtë të fundit ka reaguar edhe motra e Granitit, Genta, e cila ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet më të, teksa ka shkruar: “Jemi me ty GPAPITO, tedua Granit”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments