Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizSherri i madh me Brunon, ish-i dashuri i Alvises largohet nga Perputhen,...

Sherri i madh me Brunon, ish-i dashuri i Alvises largohet nga Perputhen, ja cfare thote

Perputhen publikoi pamjet e konfliktit te ndodhur mes Hysenit dhe Brunos, kete jave.

Ne imazhe dukej deb ati fillimisht e me pas perl eshja fizike mes ish te dashurit te Alvises, Hysenit dhe Brunos.

Ata fillimisht jane shtyre ne studio drejt njeri tjetrit gjate publicitetit dhe me pas konflikti ka vijuar edhe jashte.

Emisioni transmetoi disa nga keto pamje, mirepo Bora Zemani tha se pamjet e plota nuk publikohen per aresye etike.

Gjithsesi, Hyseni tha se ishte ndjere i prekur dhe i fyer nga nje fjale e Brunos se “ti gjithcka e ben per kamera” ne lidhje me dhurimin e makines per Nikun.

“Ne kete moment une e humba kontrollin dhe per kete i kerkoj falje publikut dhe produksionit” tha Hyseni i cili beri te ditur se ka vendosur te largohet nga emisioni.

Nga ana tjeter Bruno tha se nuk ka dashur te pr ovokoje Hysenin dhe nuk ia ka thene fjalet me qellim te keq./lajmifundit.com

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments