Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajme“Është një lajm i keq”, avokati i njohur paralajmëron g oditjen e...

“Është një lajm i keq”, avokati i njohur paralajmëron g oditjen e fortë për Sali Berishën

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka paralajmëruar g oditjen e rëndë për Sali Berishën. Ai tha se nëse ish-kryeministri nuk distancohet këtë javë nga Tritan Shehu, ai ka për të humbur be tejën dhe do jetë i braktisur.

“Mezi pres të shoh Lulin të hedhur në Lanë. Ju besoj e mbani mend që kam ardhur në studio ku kam kërkuar që njerëzit të bëheshin bashkë dhe ta hidhnin Lulin në Lanë pas humbjes së zgjedhjeve. Çdo ditë e më tej, po zbulohet e vërteta. Unë personalisht që kam pasur gjithmonë censurë.

Tema e Berishës duhet të jetë kthimi i pluralizmit, jo Basha më tha e ky më tha. Kush do të dijë në Shqipëri a e hoqi apo nuk hoqi Flamur Nokën. Çështja është pluralizmi. Nëse Berisha nuk distancohet këtë javë nga Tritan Shehu, ai ka për të humbur betejën dhe do jetë i braktisur nëse nuk pozicionohet kundër tij. Më besoni për këtë sepse unë për lajmet e këqija gjithmonë kam pasur të drejtë”, tha avokati Goxhaj për Fax News.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments