Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizGjithcka vetëm për show?! E vërteta e puthjes mes Borës dhe Donaldit

Gjithcka vetëm për show?! E vërteta e puthjes mes Borës dhe Donaldit

Që prej të premtes, mund të themi se kryefjala e mediave rozë është pikëisht ribashkimi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Dita e djeshme iu dedikua vetëm dyshes në të gjithë Shqipërinë, ku “Mirëmëngjes, Mirëdita, Mirëmbrëma dhe Natën e Mirë” iu kushtuan vetëm atyre, Donaldit dhe Borës.

Ata na dhuruan emocione të forta teksa shkëmbyen një puthje gjatë natës së spektaklit.

Ndërkohë sot në “Fun Club” u diskutua shumë për puthjen e shumë komentuar, për të cil mund të jetë thënë dhe se është skenar.

E ftuar në studio, Desara tha se shumë mund të dyshojnë se është show, por ajo që shohin sytë nuk të zhgënjen asnjëherë.

Të njëjtin mendim me të ka ndarë dhe Iva Tiço e cila tha se asnjë skenar nuk mund ta bëntë atë lloj shkëndie.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments