Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeHabit Ard Daullxhiu: Jam VIP, dua të futem edhe unë tek Big...

Habit Ard Daullxhiu: Jam VIP, dua të futem edhe unë tek Big Brother

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

Ardi ka 8 vite që del në media duke kërkuar shtëpi, e për këtë shkak, moderatori Sharka i thoë të ftuarit qe të futet tëk “Për’puthen” që t’i rriten ndjekësit, e më pas si pasojë të bëjë reklama në Instagram dhe të fitojë lekë.

E papritur ishte përgjigjia e Ardit.

Ai jo vetëm që pranoi dëshirën për të qenë pjesë e “Për’puthen”, por shtoi se kërkon që të futet në “Big Brother Albania VIP”, pasi sipas Ardit, ky i fundit është VIP./OraNews

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments