Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeJane nje cift i bukur, por nuk do e besoni diferencen qe...

Jane nje cift i bukur, por nuk do e besoni diferencen qe kane Ami me Ermalin

Ata të dy janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Po flasim për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin.

Prezantuesit e njohur janë prindër të dy fëmijëve të adhurueshëm dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ami së fundmi u komentua për pamjen e saj fizike, e cila është për t’u patur zili. Kujtojmë se moderatorja është bërë së fundmi nënë për herë të dytë.

Ami ka lindur më 5 mars 1982 dhe është 38 vjeçe.

Ama një detaj është komentuar nga fansat e saj, të cilët thonë se edhe pse Ami është disa ditë më e madhe se Ermali, i cili ka lindur më 21 mars 1982, ajo ndriçon e gjitha.

Difenrenca e tyre në moshë është thuajse e papërfillshme, por shumë personazhe të tjerë femra të showbizit shqiptar e botëror kanë partnerë më të vegjël se ato në moshë. /ShkodraNews

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments