Sunday, October 31, 2021
Google search engine
HomeLajmeKalçeto, pishinë dhe lokal, dalin pamjet nga vila luksoze e biznesmenit që...

Kalçeto, pishinë dhe lokal, dalin pamjet nga vila luksoze e biznesmenit që ra pre e grabitjes dhe i prenë gishtin gjatë t orturave(VIDEO)

Biznesmeni Nazmi Çungi ra prej e gra bitjes në vilën e tij në Nikël të Fushë-Krujës. 10 persona të ma skuar dhe të a rmatosur e dh u nuan dhe i mbajtën peng familjarët. Pas 3 orësh terror ata u larguan duke marrë me vete flori dhe rreth 100 mijë euro.

Në pamjet e mëposhtme paraqitet vila luksoze e biznesmenit që ra pre e grabitjes.

Në video duke godina ndërsa në pjesë e përparme të saj ka pishinë, kalçeto, bilardo dhe parkim automjetesh ku ndodhen të parkuara dy makina.

Në pronësi të familjes Çangu është edhe një bar kafe me të njëjtin emër, e cila ndodhet brenda murit rrethues të banesës.

Gra bitësit kanë lidhur pronarin e banesës Nazmi Çangu dhe i kanë prerë gishtin deri sa ai ka rënë pa ndjenja. Më pas me anë të një kaçavide kanë hapur kasafortën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments