Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeMe kanë ikur 4 gra sepse nuk kam shtëpi, Ard Daullxhiu i...

Me kanë ikur 4 gra sepse nuk kam shtëpi, Ard Daullxhiu i bën kërkesën e pabesueshme Ramës

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

Ai rrëfehu se si 4 gra nga vende të ndryshme të Shqipërisë e kanë braktisur atë për shkak se nuk ka shtëpi të madhe.

Në banesën ku jeton me vajzën, ai thotë se nuk ka një ambjent për intimitet me gruan.

Ndiqni videon e plotë për më tepër:

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments