Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizMes gezimit të madh Ardit Gjebrea ndan super-lajmin për të bijën, zbulon...

Mes gezimit të madh Ardit Gjebrea ndan super-lajmin për të bijën, zbulon kompeticionin e rëndësishëm europian ku Anna do të përfaqësojë Shqipërinë

Ardit Gjebrea ka ndarë një lajm emocionues për të bijën në rrjetet sociale.

Përmes një postimi në Instagram, Ardit Gjebrea bën të ditur se vajza e tij është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH.

Nisur nga kjo fitore, Anna Gjebreas do të jetë përfaqësuesja e Shqipërisë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021.

Në Instagram, Anna tregon se është shumë e lumtur për këtë çmim dhe se do përpiqet të japë më të mirën.

Ndryshe nga vëllai i saj i madh Joni, Anna duket se në jetë do të ndjekë rrugën e babait të saj, prej të cilit ka trashëguar talentin për muzikën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments