Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajme“Na vr*në vëllanë”! Ky është biznesmeni që i morën jetën në mes...

“Na vr*në vëllanë”! Ky është biznesmeni që i morën jetën në mes të Fierit

57-vjeçari, Demir Backa i njohur ndryshe edhe si Dem Backa, është vi ktima e një breshërie ka llashni kovi të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fier. Persona të paidentifikuar kanë gjuajtur në drejtim të tij, duke i shkaktuar plagë të rën da.

Vde kja e 57-vjeçarit është konfirmua disa minuta pas ngjarjes nga bluzat e bardha të Spitalit Rajonal të Fierit.

Backa kishte një lokal në Fier, të quajtura Piazza në qendër të qytetit dhe dyshohet se ko nflikti ka nisur për shkak të një femre. Gjithashtu dyshohet se ai ka pasur kon flikt me një grup kr iminal në Tiranë dhe se ngjarja e sotme ka shumë gjasa të lidhet me një in cident të ng acmimit të një femre në Fier.

Menjëherë pas vr asjes që ndodhi në qendër të Fierit, një mjet që dy shohet se u përdor nga autorët u gjet i dje gur në fshatin Daullas, duke vështirësuar më tej punën për kapjen e autorëve.

V rasja duket se ka qenë e mirëmenduar, pasi edhe pse u krye në një zonë mjaft të populluar, fatmirësisht rezultoi pa pasoja për kalimtarët e rastit. Backa u v ra brenda në mjetin e tij, ndërsa kanë qenë disa pl umba në trup ata që i kanë marrë jetën.

Ndërkohë pas vr asjes në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe familjarët e vi ktimës. Këta të fundit kanë nisur që të qajnë, ndërsa një grua nuk përmbahet dot, por dikush mundohet që ta qetësojë.

“Na vr anë vëllanë ore…”, shprehet gruaja të cilës dikush i drejtohet: “Boll, mos bërtit”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments