Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeNjihuni me Këmbimin Valutor, 24 Tetor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 24 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Dollarit dhe një rënie të lehtë të Paundit Britanik dhe Franges Zvicerane. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104 Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.4 Shitet 122

Paundi Britanik : Blihet 143 Shitet 144

Franga Zviceriane: Blihet 113.4 Shitet 114.3

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments