Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeVajza e biznesmenit rrëfen orët e tm*rrit gjatë grabitjes: Babain e pashë...

Vajza e biznesmenit rrëfen orët e tm*rrit gjatë grabitjes: Babain e pashë me gjak, mendova se kishte vd*kur

Kalçeto dhe pishinë. Këto janë pamjet që të ofron vila e biznesmenit Nazmi Çangu e cila ra pre e një grabitje në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Gjithashtu jashtë vilës së tij, biznesmeni ka një kalçeto dhe bar kafe. I vëllai i tij, ka rrëfyer momentet e gr abitjes teksa tregon rrëmujën që g rabitësit kanë bërë në shtëpi. Orendi në tokë dhe çarçafë plotë gj ak.

Më tej ai shtoi se si grabitësit hapën derën e shtëpisë me trapan dhe morën “peng” familjen Çangu.

“U futën drejt për në kat të dytë. Kjo është dhoma e gjumit të çiftit, ja çfarë ka ndodhur këtu (dhoma e përmb ysur). Ja kasaforta. (e hapur dhe e zbrazur). Dhoma e çunit, këtu mbrëmë ka fjetur Nazmiu, kanë thyer derën këtu, kanë hyrë brenda dhe janë përle shur me njeri-tjetrin, me automatik. Njollat e gja kut janë të Nazmiut dhe përle shjes, e kanë përpla sur në mur” – tha i vëllai.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments