Wednesday, October 27, 2021
Google search engine
HomeShowbiz"10 vite bashke", çfarë po ndodh me të dhe bashkëshortin, Rudina ben...

“10 vite bashke”, çfarë po ndodh me të dhe bashkëshortin, Rudina ben dedikimin emocionues

E papritur nga jeta familjare e Rudina Magjistarit, çfarë po ndodh me të dhe bashkëshortin

Rudina Magjistari gjithnjë është treguar hermetik sa i takon jetës së saj familjare. Por sot na ka treguar se ajo ka plot 10 vite me bashkëshortin e saj, dhe sa sa shumë e vlerëson atë dhe se sa shumë e do, e ka treguar në këtë dedikim…

“10 vite bashkë. 10 vite të mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gëzuar përvjetorin jeta ime, bashkëshorti im më mbështetës, babai model e shoku më i mirë. Je shkëmbi im e mbështetja më e sigurt. Përgjithmonë! Të dua pafund, i shtrenjti im!“, ka shkruar Rudina.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments