Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeBora Zemani flet per puthjen me Donaldin: Nuk mbaroi ate nate...

Bora Zemani flet per puthjen me Donaldin: Nuk mbaroi ate nate…

Ne emisionin e sotem te Perputhen, Bora Zemani ka folur serish per takimin e saj me ish partnerin e saj Donald Veshaj.

Bora Zemani flet per puthjen me Donaldin: Nuk mbaroi ate nate…!

“Na aime nuk mbaroi me aq sa ju keni pare ne ekran, pasi sic e thashe edhe ne takimin me Semin, ne po benim pergatitjet e fundit qe shoqja jone e afert te lindte”, tha Bora.

Bora Zemani flet per puthjen me Donaldin: Nuk mbaroi ate nate…!

Ajo shpjegoi se nga emocionet e forta te asaj nate, shoqes se saj dhe te Smit i erdhen dhimbjet e femijes dhe ajo lindi ate nate.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments