Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmet e funditE papritur! Ritvana i nxori zbuluar, produksioni merr vendimin drastik për Edin...

E papritur! Ritvana i nxori zbuluar, produksioni merr vendimin drastik për Edin dhe Adën

Edi dhe Ada janë përjashtuar përfundimisht nga programi i dashurisë, pasi u kapën mat jashtë “Përputhen”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Edi, gjatë një videoje live në Instagram. Sipas deklaratës së tij, Ritvana iu ka bërë foto dhe i ka nxjerrë zbuluar te produksioni

.

“Vetëm pse kemi qenë jashtë. Vetëm pse kemi qenë unë dhe Ada që kemi shkuar në darkë për të ngrënë se unë nuk kam ditur vendin…Na ka bërë foto Ritvana, ajo ka ardhur në tavolinën tonë, na ka thënë “Ruajuni mos fotografoheni nga ndokush”. Ajo apo shoqet e saj, nuk e di…por kur je dhe ti në tavolinë me dikë, je gjithashtu i përfshirë.

Ajo na ka bërë foton dhe ia ka çuar produksionit. Krejt kanë dalë, jo vetëm ne, me Ritvanë, me Argjend, me Bruno e krejt. Kanë bërë gabimin më të madh që na kanë hequr ne, nuk ka më aty, pa ne është dështim aty. E dinë po nuk duan ta pranojnë. Me ne të Kosovës nuk mundet të luajë njeri. Nuk shikohet më ai emision”, është shprehur ai në videon e ruajtur nga ‘Përputhesh’ në Instagram.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments