Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeE rëndë! Vr*sje brenda familjes në Vlorë, dyshohet për dy v*ktima

E rëndë! Vr*sje brenda familjes në Vlorë, dyshohet për dy v*ktima

Një v rasje ka ndodhur para pak minutash në Vlorë.

Mësohet se në fshatin Llakatund ka ndodhur v ra je brenda familjes.

Informacionet e para bëjnë me dije se nipi ka vr arë xhaxhain dhe më pas veten.

Vijon…

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments