Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeFallxhorja nga Pogradeci jep “recetën” për të ngelur shtatzënë: Burri të këndojë...

Fallxhorja nga Pogradeci jep “recetën” për të ngelur shtatzënë: Burri të këndojë kur te…(Video)

Shumë vajza e gra kur janë të dësh përuara kërkojnë të dinë fatin, kjo është edhe arsyeja që shpesh i drejtohen fallxhoreve.

Emisioni BOOM infiltroi dy vajza me kamera të fshehtë, të cilat u drejtuan te një fallxhore në Pogradec.

Vajza e parë thotë se i dashuri i saj ka dy muaj që nuk kryen marr ëdhënie s.k suale me të, ndërsa vajza tjetër ka pesë vite që ishte martuar dhe nuk mbetet shtatzënë.

Për të parë bisedën, shihni videon prej minutës 16:00.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments