Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizGentian Zenelaj "I Nxjerr Bojên" Agron Llakajt/ E Ndaluan Disa Vajza Dhe...

Gentian Zenelaj “I Nxjerr Bojên” Agron Llakajt/ E Ndaluan Disa Vajza Dhe Ai U Fut Nê Mes, Ja C’u Beri

Gentian Zenelaj I Nxjerr Bojên Agron Llakajt/ E Ndaluan Disa Vajza Dhe Ai U Fut Nê Mes, Ja C’i Beri

Aktori Gentian Zenelaj ka rrëfyer një moment epik të mikut të tij Agron Llakajt. Zenelaj tregon sesi disa vajza e kishin ndaluar në rrugë

Agron Llakajn dhe i kishin kërkuar t’iu bënte një foto, ndërsa ai i keqkuptoi.
“Goni ka një histori shumë të lezetshme, na e tregonte me gallatë. Ishin disa vajza dhe djem në rrugë, dhe më thanë:

“A do bëjmë një foto?”Po unë ngaqë isha person publik mendoja se donin të bënin foto me mua dhe u futa mes tyre, por ato donin që unë t’ju bëja atyre foto”- tregoi mes të qeshurave Gentian Zenelaj, për mikun dhe kolegun e tij Agron Llakaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments