Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeMendonte se ja DRlDHTE gruaja, burri nga Elbasani kthehet nga Greqia dhe...

Mendonte se ja DRlDHTE gruaja, burri nga Elbasani kthehet nga Greqia dhe zbulon se…

Një ngjarje aspak e zakontë i ka ndodhur një gruaje në qytetin e Elbasani, e cila është de.tyruar të shkojë në polici dhe të kallëzojë bashkëshortin. Ajo ka treguar se i shoqi, pasi është kthyer nga emigrimi në Greqi, ka ngritur dys.hime që gruaja e trad.hto.nte.

Ismete B thotë se të dy jetonin në Greqi prej kohësh, por kur janë kthyer në Shqipëri, bashkëshorti ka shpë.rth.yer në ak.uz.a ndaj gruas. Pas she.rreve, ai është larguar me makinën e familjes nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Gruaja bën me dije se në automjet ndodheshin dokumentet e saj personale, por ai e ka mohuar këtë fakt dhe ka humbur kontaktet me të shoqen. Ismetja ka komunikuar me të afërmit e bashkëshortit ndërsa ata e kanë informuar se burri ka marrë plaçkat e tij dhe nuk është bërë më i gjallë.

“Dua të më kthejë dokumentet dhe më pas do kërkoj divorcin. Nuk shtyhet më kështu”, – është shprehur gruaja.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments