Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeNipi i mori jetën xhaxhain dhe vetes, flasin të afërmit: Po mblidhnin...

Nipi i mori jetën xhaxhain dhe vetes, flasin të afërmit: Po mblidhnin ullinj, atje ndodhi

Vr a sja e dyfishtë në fshatin m ëk at në Llakatund të Vlorës ka tronditur familjarët dhe afërmit e dy v ikti mave. Te banesat e tyre dëgjon vetëm u lë rima dhe v ajt ime nga gratë e familjes.

Disa të afërm thonë se xhaxha e nip, Jorgji Koreta, 64 vjeç dhe Genci Koreta, 39 vjeç po punonin bashkë te ullinjtë kur ka ndodhur ngjarja.

Ata thonë se nuk kanë qenë në dijeni të ndonjë ko nflikti mes tyre, ndërfsa një zonjë tregon se 39-vjeçari ishte i pamartuar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments