Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizTë gjithë rrezikojnë tepër, mbërrin lajmi i rëndë në shtëpinë e “Big...

Të gjithë rrezikojnë tepër, mbërrin lajmi i rëndë në shtëpinë e “Big Brother”, nxehen keq gj*krat

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka mbërritur pasditen e te dieles një zarf i zi qe paralajmëron një lajm të keq për banorët, dhe ashtu ndodhi.

Rregullat dhe transparenca në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë janë të shenjta, dhe neglizhenca e tyre është e pajustifikueshme.

Konkurentët kanë rezultuar se kanë fikur me qëllim mikrofonët e tyre, veprim i cili është i përsëritur dhe i paralajmëruar.

Për këtë arsye “Vëllai i Madh” vendosi që të 13 banorët të përgatisin valixhet e tyre, teksa do duhet të presin vendimin e rradhës të martën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments