Saturday, October 30, 2021
Google search engine
HomeLajmeVjen reagimi zyrtar nga policia për kr*min e dyfishtë në Vlorë: Nipi...

Vjen reagimi zyrtar nga policia për kr*min e dyfishtë në Vlorë: Nipi i mer jetën xhaxhit, më pas edhe vetes

Një ngjarje e rë ndë është regjistruar në Llakatund Vlorë, ku nipi ka v r a rë me armë gjahu xhaxhanë dhe më pas ka v r a rë edhe veten.

NJOFTIMI

Në fshatin Mekat, Vlorë, dys hohet se shtetasi G. K, ka v r ar ë me a r m ë gja hu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka v r a rë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe se kuest r uar në cilësinë e provës materiale a r m a e gj ah ut.

Grupi he timor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments