Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeVr*sja e Carolines, zbardhet e shkuara e errët pilotit grek, Babis kishte...

Vr*sja e Carolines, zbardhet e shkuara e errët pilotit grek, Babis kishte pasur lidhje me një 16-vjeçare

Zbardhen të tjera detaje për k ri min në Glyka Nera. Sipas mediave greke, piloti Babis Anagnostopoulos, kishte de bate të vazhdueshme me bashkëshorten, për shkak se ajo dyshonte se e t radh tonte.

E në fakt, këto të dhëna ajo ia kishte rrëfyer dhe psi kologes së saj, e cila ishte munduar ta këshillonte dhe qetësonte.

Miqtë e familjes së Babis Anagnostopoulos nga Alonissos , folën për mediat greke dhe vunë në dukje se asnjëri prej tyre nuk beson se vr asësi kishte një lidhje paralele, duke u shprehur se “ishte i pa sio nuar pas Caroline. Ai erdhi me helikopter në ishull vetëm për t’i sjellë asaj një buqetë. Ai nuk do të vr i ste një grua për një tjetër.

Një tjetër shok i pilotit tha në emisionin “To Proino” se “Babis në moshën 23-vjeçare ka pasur një lidhje me një vajzë 16-vjeçare për një vit. Tani vajza thotë se ka qenë lidhja më e mirë që ka pasur ndonjëherë. Ai nuk ishte man ipu lues apo shtytës, por shumë i k ujdesshëm. Nuk mund të besojmë se ai mund të vr a s ës”, ka thënë shoku i pilotit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments