Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeAks*dent i rëndë/ Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, pl*goset një...

Aks*dent i rëndë/ Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, pl*goset një pasagjere (DETAJE)

Një aksident është shënuar herët mëngjesin e sotëm në aksin nacional Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician.

Bëhet me dije se autobusi i linjës Libohovë-Tiranë , ka dalë nga rruga dhe ka pë suar aks ident. Si pasojë e aksidentit ka mbetur e p la gosur shtetasja D. V., 30 vjeçe, banuese në Libohovë, e cila po merr ndihmën mjekësore në spitalin Rajonal Gjirokastër.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments