Tuesday, October 26, 2021
Google search engine
HomeHoroskopiDashuria do ju vijë në mënyrë të maskuar sot, por ja si...

Dashuria do ju vijë në mënyrë të maskuar sot, por ja si duhet të veproni

Dashi
Per ju dita ka nje aleance te ndjenjes dhe veprimit Nje komete do shkelqej ne qiell per ju Mjafton te jeni aq te pergjegjshem sa ta kuptoni mesazhin

Demi
Nje takim erotik i fshehte do behet sot per ju nevoje e brendshme shpirterore pavaresisht se ngelet nje pasion i fshehte Po do merrni riskun ta beni

Binjaket
Sot hena ne shenjen tuaj ju con ne nje rruge pa krye e cila ne fillim dukej si nje mundesi por qe mbyllet Ne vift mund te keni nje zhvillim pozitiv dhe ne dashuri

Gaforrja

Merremi diten me te mira dhe me dashuri Ato planet manipuluese apo dualizmin shpirteror futeni ne dollapin me rroba te vjetra qe nuk para e perdorni

Luani
Per ju dita do kete nje surprize te kendshme Dashuria ju oret ne nje rrugice te panjohur megjithese ju kishit marre boleten per klas te pare ne Avion

Virgheresha
Nje loj dashurie nuk do ishte keq ne kete periudhe Nje mesazh i ndjere shume emocionalisht apo nje udhetim pune me baze romantike

Peshorja
Dita e sotme ju sjell nje lajm te rendesishem dhe i kthen permbys per mire planet tuaja Nje pretendim i vogel duket se do dal nje mundesi e madhe Apo nga fera e vogel do dal lepuri i madh

Akrepi
Per ju nje mundesi e madhe ekonomike do cliroj dhe ndjenjat e rrudhura nga pesha e kohes apo pamundesive per tu shprehur Llafet e Binjakut mbarojne Sot fillojne lodrat e bukura te Shigjetarit

Shigjetari
Nje lidhje e mbyshur me shume komunikim por pa ghe konkrete merr fund Tashme do jeni ju me ndjenjat tuaja dhe shkopin magjijk ne dore ne rrugen e Dashurise Jeni te verber dhe te shurdher dhe te lodhur apo te varfer Pa merak magjia e shkopit magjik te Aferdites do bej mrekulli

Bricjapi
Nese edhe ju vet nuk i besoni dashurise si mund tju afrohen te tjeret dhe tju japin dashuri Sot duhet te shpreheni detyrimisht se si ndjeheni pavaresisht se mund tju tallin sipas mendimit tuaj

Ujori
Nuk do pranonit nje partner me te perparuar se ju Por sot ky partner do ju tregoj se edhe ju mund te dashuroni nese jo ne menyren klasike ne ate moderne Dashuria mund te vij e maskuar dhe ju duhet ta njihni

Peshqit
Per ju shtepia sot do duket si nje korridor konvikti duke marre parasysh se nje oferte e re apo reklamom ju con ne nje ambjent teper luksoz dhe me ngjyra

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments