Tuesday, October 26, 2021
Google search engine
HomeLajmeE rëndë, gruaja që po e rrihte burri hidhet nga lartësia në...

E rëndë, gruaja që po e rrihte burri hidhet nga lartësia në Tiranë

Një grua është h edhur nga kati i dytë i banesës, ndërkohë që për ngjarjen blutë kanë arre stuar bashkëshortin e saj 33-vjeçar.

Policia tha se i arres tuari “ka ushtruar dhu në fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës”.

Njoftimi

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. M., 33 vjeç, pasi në rrugën “Memo Meto”, në banesë, ka ushtruar dh unë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës. Aktualisht kjo shtetase ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments