Tuesday, October 26, 2021
Google search engine
HomeLajme‘Më vr*sni edhe mua’- Djali i biznesmenit pa autorët që i vr*snin...

‘Më vr*sni edhe mua’- Djali i biznesmenit pa autorët që i vr*snin babain, ja çfarë i thanë ata

Dëshmia e djalit 29 vjeçar të bizensmenit Demir Backa do jete e vyer per hetuesit. pasi ai ka mundur të shoh nga afër autorët e vr asjes se babait.

Në çastet e para, para ek zekutimit, njëri prej autorëve, i pamaskuar, mësohet të ketë komunikuar me djalin e vik timës.

Autorët e vr asjes kanë ndaluar fare pranë vikt imës duke që lluar me br eshëri automatiku nga të dy krahët, për të qenë të sigurt se objektivi ishte eliminuar.

Djali i vikt imës, dëshmitar okular në vendngjarje, ka kërkuar nga autorët që ta vrisnin dhe atë, por njëri prej tyre i është përgjigjur se ishin aty vetëm për Demir Backën. Vetëm pak orë pas ngjarjes, policia tha se personat e dyshuar për këtë eli minim fizik të një prej biznesmenëve më të njohur të Fierit, ishin vr asës me pagesë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments