Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeShowbizMerr fund dilema për bukuroshen, do e shohim në big Brother të...

Merr fund dilema për bukuroshen, do e shohim në big Brother të premten mbrëma

Nder emrat qe u diskutuan per tu bere pjese e shtepise se Big Brother ka qene edhe kengetarja Beatrix Ramosaj. Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Beatrixi nuk eshte futur per shkak se ishte infe ktuar me C0vid.

Por tani me qe cdo gje ka kaluar po te njejtat burime pohojne per Kryefjala.com se kengetarja do te futet ne Big Brother ne spektaklin e te premtes.

Madje dita e saj e iz0limit para se te futet ne shtepi po afron dhe ajo ka postuar nje foto te Albanit, vellait te saj ku shprehet se i mungon e do ti mungoje me shume.

Tani me jemi gjithe sy e vesh nga Trixa!/kryefjala.com

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments