Thursday, October 28, 2021
Google search engine
HomeLajmeTr*gjike në Itali/ Në makinë me shokët drejt Venecias, humb jetën 19-vjeçari...

Tr*gjike në Itali/ Në makinë me shokët drejt Venecias, humb jetën 19-vjeçari shqiptar

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aks ident tr agjik në Itali. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 afër Venecias.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet, banonte në Arzignano. Mediat italiane raportojnë se drejtuesi i mjetit dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë është përpl asur me një barrierë betoni. Ndonëse përpl asja nuk ka qenë e fortë, 19-vjeçari ka marrë dëmtime të rënda, që i kanë kushtuar edhe jetën.

Po ashtu bëhet e ditur se në makinë udhëtonin 5 persona, shokë me njëri-tjetrin, ndërsa nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë përgjumja e shoferit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments