Në një aksident tragjik ka humbur jetën një 11-vjeçar shqiptar nga Kosova, i cili konsiderohej si talent në futboll.

Adriatik Krasniqi nuk ka mundur t’i mbijetojë dot plagëve nga aksidenti i rëndë dhe ka ndërruar jetë.

Aksidenti rrugor ka qenë fatal për 11-vjeçarin. Ai njihej si një talent i ri në fulboll.

Lajmi është konfirmuar nga familja e të ndjerit, ndërsa varrimi i tij është bërë gjatë ditës së sotme.

Krasniqi ishte pjesë e shkollës së futbollit Koci në Gllogjan.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook