Aktori i mirënjohur i humorit Julian Deda është një nga më të pëlqyerit në skenën shqiptare.

Vazhdimisht Julian Deda ndan me ndjekësit e tij në ‘Instagram’ foto dhe video me familjen e tij.

Por ditën e sotme, aktori i humorit ka ndarë me ndjekësit tij një dedikim të veçantë që i ka bërë bashkëshortes në ditëlindjen e saj.

“Ti më jep siguri. Ti je gjysma jone më e mirë. Ti je, thjesht ti. Gëzuar ditëlindjen zemër. U befsh 100 vjeç”, ka shkruar aktori në foton ku shfaqet në Itali me gruan e tij.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook