Aktori i njohur, Brad Pitt mesa duket e ka harruar përfundimisht ish-bashkëshorten Angelina Jolie.

Ndërkohë që Pitt është në gjyq me Jolie për kujdestarinë e fëmijëve ai ka filluar një tjetër romancë.

Bëhet fjalë për bukuroshen 31-vjeçare, Charlotte Casiraghi, princesha e principatës së Monakos.

Flitet se kjo romancë mes tyre ka nisur rreth një muaj më parë, ku aktori dhe priincesha e Monakos u njohën në një muze arti në Los Anxhelos dhe vendosën të mos i humbisnin kontaktet.

Mësohet se për princeshën e Monakos nuk është romanca e parë, pasi ajo ka një fëmijë 4-vjeç.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook