Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e saj të ri me të cilin po merr pjesë në festivalin Kënga Magjike.

Këngëtarja ka publikuar projektin e saj të ri “Hajmali”.

Në skenën e Këngës Magjike janë realizuar dhe efekte te shumta ndriçimi gjatë prezantimit të këngës.

Përsa i përket jetës private Çiljeta ka kohë që po spekulohet për një lidhje me portierin shqiptar, Alban Hoxha.

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook