Gazetari i njohur dhe njëkohësisht kryeredaktori i gazetës “Rilindja Demokratike”, Bledi Kasmi i ka surprizuar të gjithë me një foto të publikuar në profilin e tij në “Facebook”.

Teksa me ironi shtron pyetjen se cili popull në historinë botërore ka pasur kryeministrin me këtë lloj “diplome”, Kasmi ka bërë publike një foto ku pretendon se është kartela klinike e kryeministrit Edi Rama.

“Sa per kujtese, meqe cdo popull meriton qeverine qe ka. Cili popull tjeter ne historine boterore e ka pasur Kryeministrin me kete lloj diplome?”, shkruan në Facebook, Kasmi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook