Këngëtarja mjaft e përfolur nga portalet dhe mediat rozë kohët e fundit, Enca Haxhiu mesa duket nuk di të ndalet.

Enca u kritikua për veshjen apo veprimet e saj në videoklipin e saj të fundit të titulluar “Dua” ku ajo u shfaq në skena të forta erotike.

Bukuroshja mesa duket nuk e ka lënë me kaq. Këtë herë këngëtarja i ka habiur të gjithë me postimin që ka bërë: “E kam p*** kaq të mirë, sa gjatë seksit unë thërras emrin tim”, – nuk kuptohet qartë së çfarë ka dashur të thotë, por kështu ka shkruan Enca në faqen e saj në Insta Story.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook