Pasi 4 herë kampionët e botës ngelën jashtë Botërorit “Rusi 2018”, përveçse bujës së madhe që bëri barazimi i djeshëm në ndeshjen e “play-off” ndaj suedezëve, i cili çoi këta të fundit drejt lavdisë, në rrjetet sociale kanë plasur dhe ironitë dhe “ngushëllimet” ndaj italianëve.

Një prej tyre është dhe modelja e njohur kroate, Nina Moriç, e cila u ka shprehur “ngushëllimet” italianëve duke bërë një ironi të fortë provokuese.

Në një status të publikuar në rrjetet sociale modelja kroate shkruan: Mos e humbisni shpresën, jeni të gjithë të ftuar në shtëpinë time… po për të ndjekur Kroacinë në Kupën e Botës.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”346″ sortorder=”3125,3120,3121,3122,3130,3123,3124,3126,3127,3128,3129,3131,3132,3133,3134,3135,3136,3137″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook