Këngëtarja  e njohur shqiptare, Morena Taraku komentohet shumë për jetën e saj luksoze, veshjet e shtrenjta, udhëtimet në parajsat turistike dhe është ndër më të ndjekurat në Instagram.

Pikërisht në këtë rrjet social Morena është shumë aktive ku poston shpesh foto e video.

Në një prej fotove që këngëtarja ka postuar tregon nga palestra tatuazhin poshtë të pasmeve.

Është paksa e vështirë të dallohet çfarë shkruhet, por duhet thënë se Morena është adhuruese e tatuazheve dhe ka shumë të tilla në trup.

Së fundmi ajo ka bërë edhe një të ri në qafë ku shkruan: “Fantazi vs realitet”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1358″ sortorder=”12666,12660,12654,12655,12661,12658,12665,12664,12663,12657,12656,12659,12662″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook