Oriola Marashi është pa dyshim një nga modelet më seksi shqiptare, e cila komentohet gjerësisht në mediat rozë, por dhe nga publiku.

Jo vetëm për faktin se ajo është aktive në rrjetet sociale, por edhe falë formave të saj që për hir të së vërtetës janë të hatashme.

Së fundmi, modelja seksi 22-vjeçare ka publikuar disa foto në InstaStory, ku shfaqet me të brendshme transparente, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Herë pas here modelja fokuson kamerën tek gjoksi bombastik teksa shihet se ndodhet në ambient shtëpie.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1337″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook