Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzeni kanë festuar vetëm pak ditë më parë 3-vjetorin e lidhjes së tyre.

Ndonëse Armina është shprehur në intervista të ndryshme  se ata do të hidhnin së shpejti hapa në marrëdhënien e tyre, duket se ajo gjatë ditës së sotme ka dhënë dhe sinjalet e para. 

Bukuroshja ka publikuar foto dhe video duke zgjedhur unazën e saj të ëndrrave.

 

Mesa duket Armina po ja bën edhe më të lehtë partnerin e saj zgjedhjen e kësaj unaze në përshtatje me shijet e saj.

 

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook