Anastasia Kvitko është thjesht një ‘bombë’.

Bukuroshja ruse në të shumtën e rasteve shfaqet provokative, dhe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet.

Linjat trupore të saj tepër seksi bëjnë të tërheqë vëmëndjen e momentit në rrjetet sociale.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”349″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook