Shumë personazhe VIP, i janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike në pamjet e tyre të jashtme, në përpjekje për tu dukur ‘perfekt’.

Mirëpo ka dhe nga ata që i kanë rezistuar kësaj manie dhe kanë vendosur të qëndrojnë dhe ta duan veten ashtu siç janë.

Më poshtë është lista e disa prej tyre dhe duhet thënë se duhet vlerësuar fakti që ato duken të bukura gjithsesi.

Xhemi Shehu

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook