Kejvina Kthella, velina e “Xing me Ermalin”, është një nga personazhet më të përfolura shqiptare kohët e fundit, dhe mesa duket nuk di të ndalet, përsa i përket postimeve provokuese për publikun.

Në Instagram ashtu siç tashmë e kemi parë Kejvina pozon foto sesione ashtu si vetëm një modele di dhe format e rrumbullakosura të saj kushedi sesa meshkuj kanë bërë për vete.

Këtë herë Kejvina ka vendosur të pozoj nga palestra, ku ka publikuar foto dhe video ku nxjerrë në pah linjat e saj të tonifikuara.

Në videon e postuar në Instastory, moderatorja shfaqet duke bërë disa lëvizje seksi duke dredhur edhe të pasmet.

Si të gjithë Vip-at edhe Kejvina e paska dobësi palestrën. E tregojnë super linjat e moderatores më së miri!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook