Ai është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm.

Gjithnjë e kemi parë si atë këngëtarin e festivaleve apo të muzikës popfolk, por këtë herë Devis Xherahu ka vendosur të vijë ndryshe, si latin.

Ai është shumë aktiv në ‘Instagram’, ku ndan shumë foto e video me ndjekësit e tij.

Ditën e djeshme, Devisi ka zgjedhur të publikojë një video teksa ndodhej në krevat dhe po këndonte një nga këngët më të njohura të këngëtarit kolumbian, Maluma.

Bëhet fjalë për “Felices Los 4”, të cilën Devisi e këndon me shumë qejf, fundja ka një zë për t’u admiruar.

Në fund të videos nuk i mban dot të qeshurat.

 

MALUMA STYLE.. 😂😂🤣🤣

A post shared by Devis Xherahu (@devisxherahu) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook