Këngëtarja mjaft e përfolur nga portalet dhe mediat rozë, Enca Hxhiu gjatë kësaj periudhe ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo padyshim pas klipit të publikuar pak ditë më parë “Dua”.

Gjatë ditës së sotme Enca ka publikuar një video ku folusin të pasmet me të cilat bën twerk. Por nuk mbaron çdo gjë këtu.

Streçet e saj kanë të stampuar disa faqe gazete, tek të cilat askush nuk e ka mendjen sigurisht.

Megjithatë  Enca ngre një pyetje retorike: “A i keni lexu lajmet sot? Ish bo nami”, e cila ironizon lajmet që kanë dalë për të.

 

I keni lexu lajmet sot ? Ishte bo nami 😩

A post shared by ENCA (@enca) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook