Te Fundit

Kurjozitet

Do të habiteni! Mënyra si e mbani timonin, tregon...

Shumica e shoferëve, sidomos ato me eksperiencë, e drejtojnë makinën aq natyrshëm dhe nuk e kanë ndoshta mendjen se si i kanë vendosur duart...

Ja çfarë ndodh në një minutë brenda internetit!

Çfarë ndodh në një minutë brenda rrjetit të internetit? Llogaritë janë bërë nga një shoqëri në operon në botën inovative dixhitale dhe rezulton se shkëmbehen...

Autopsia e Michael Jackson zbulon histori misterioze

Pas vdekjes së "mbretit të popit" Michael Jackson, pati reagime të shumta në mbarë botën. Michael Jackson u nda nga jeta në moshën 50-vjeçare...

Njihuni me një ndër metodat më të thjeshta për...

Ka shumë nga ato amvisa të cilat janë shumë të "fiksuara" tek metodat e larjes së rrobave, duke blerë kështu detergjentë dhe aromatizues të...

Njihuni me vendet më romantike në botë (FOTO LAJM)

Ndoshta ju pëlqeni rërën e bardhë dhe ujërat e kaltër të një plazhi tropikal, por mund të jeni të pasionuar pas kulturave ikonë të...

Zbulohet merimanga helmuese më e madhe në botë

Një i afërm i merimangës së famshme "Black Widow" është zbuluar në Afrikën e Jugut dhe ekspertët thonë se kjo mund të jetë më...

Te Fundit

Kryesore

Me Shumë Lajme