Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Zonën e Kinostudios.

Mësohet se viktima është Marjo Majollari, 28 vjeç, ka mësuar “DuaLajm.com”. Vrasja ka ndodhur pranë një karburanti.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Nuk dihen ende rrethanat se si ka ndodhur vrasja.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook